Kiedy będą kociątka?

IMG_2348

Hodowla Wiosenna*PL

zaprasza Państwa do niezwykłej przygody. Teraz rozmruczany ticked, kociątko o rysunku Pumy Płowej może zamieszkać właśnie w  Twoim domu 🙂
Moje wyjątkowe Złote Zielonookie Koty Brytyjskie czarne i niebieskie ticked łączą w sobie ekskluzywne dzikie umaszczenie z łagodnością Kota Brytyjskiego.

Jak długo trzeba czekać?
Już niedługo spodziewamy się narodzin wyjątkowych kociątek!
Te zjawiskowe szmaragdowe oczy, mogą spoglądać właśnie na Ciebie.

Rodzice PKD, HCM, FeLV & FIV – negative

Kocięta Wiosenna*PL opuszczają hodowlę w wieku szesnastu, siedemnastu tygodni. Są trzykrotnie odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione, zaczipowane, posiadają książeczki zdrowia, oryginalny międzynarodowy rodowód No Problem (FIFE), wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu. Korzystają z kuwety, drapaka, są zsocjalizowane z dziećmi, psem, przyzwyczajone do odgłosów domu i rodziny.
Długi czas oczekiwania umilą Państwu moje, dwie grupy na FB, Kocięta Wiosenna*PL – dla niecierpliwych i Kocięta Wiosenna*PL – w nowych domach. Grupy są przeznaczone dla właścicieli moich kociąt. Będą Państwo mogli na nich obserwować dorastanie i codzienność swojego kociątka, a także w przemiłej atmosferze spędzić czas czytając posty, komentarze i oglądać zdjęcia innych kotów z mojej hodowli.
Z uwagi na poszanowanie Państwa prywatności,grupy mają charakter ZAMKNIĘTY.

Wraz z kotkiem trafi do Państwa „Poradnik opiekunów kotów” zredagowany specjalnie na potrzeby Wiosenna*PL przez Martynę Millewską. Znajdziecie w nim informacje dotyczące rasy, potrzeb nowego członka rodziny, prawidłowego żywienia, pielęgnacji, szeroko pojętej profilaktyki schorzeń, higieny życia kotów i kącik behawioralny

Kociątko trafi do nowego domu po zabiegu kastracji.

 

Maja Świstowska
Hodowla Wiosenna*PL

IMG_2467-Edit

Facebook
Instagram